Emzirme Önlükleri

Emziren annelerin her ortamda bebeklerini doyurabilmelerini sağlayan emzirme önlükleri son yılların en revaçta ürünlerinden..  Özellikle dışarıda emzirmeyi kolaylaştıran ve bebeğinizle size özel mahremiyet sağlayan önlük, geniş boyun askısıyla bebeğinizin çekiştirmesiyle dahi açılmaz. Kavisli yaka kesimiyle bebeğinizi kontrol etmenizi sağlar. Yüzde 100 pamuktan üretilen ürünün kız ve erkek bebeklere uygun çok sayıda desen seçeneği bulunmaktadır.

Emzirme yastığı

Yenidoğan bebeklerin uzun saatler memede kalma ihtiyacı annelerin boyun ve sırt sağlığını olumsuz etkiler. Bu nedenle bebeğe ve annesine en rahat emzirme pozisyonu sağlayan emzirme yastıkları özellikle lohusalık döneminde kurtarıcınız olabilir. Annenin koluna takılan bantla sabitlenen yastık, vücut ergonomisine uygun tasarlandığından bebek terlemez, huzursuzluk yaşamaz, rahat bir emzirme sağlanır. Bebeğinizle ilk aylarınızın ve emzirme sürecinizin huzurla geçmesini istiyorsanız bu ürün tam sizlik..

Termanom Mama Isıtıcısı

Bebeğinizle dışarı çıktığınız günlerde biberon mamasını veya yemeğini nasıl sıcak tutacağınızı dert edenlerden misiniz..? Mama yapmak için termosla su taşımak veya yemek termoslarıyla bavul haline gelen bebek çantanızı Termanom Mama Isıtıcısıyla rahatlatabilirsiniz. Pratikliği ve ideal ısıtma seçeneğiyle hayatınıza büyük kolaylık getirecek mama ısıtıcısı özellikle katı gıdaya geçiş döneminde hayatınızı pratikleştirecek. Bir tıkla ısınan ısıtıcı ped ve koruma kesesinden oluşan set, yüzde 26 indirim fırsatıyla Annesinin Herşeyi’nde…

Emzirme Ürünleri

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.