Kategori Üst Ba

Emzirme Sütyenleri

Doğumun hemen ardından bebeğiniz emme içgüdüsü ve güven ihtiyacı nedeniyle sık sık emmek isteyecek. Bu süreçte size tasarımı ile çok büyük kullanım kolaylığı sağlayacak Hilarity emzirme sütyeni her ortamda bebeğinizi besleme imkanı da sağlıyor. Piyasadakilerin aksine plastik değil metal kancalardan üretilen sütyen yüzde 90 pamuk, yüzde 10 elastan oranıyla sağlık ve tam kavrama imkanı da sunuyor. Beyaz, krem, ten ve siyah renk  ve 80-100  arası beden seçeneğiyle lohusalık döneminizin en büyük kurtarıcısı olacak..

Emzirme atleti

Bebeğinizi emzirirken en rahat kullanacağınız ürünlerden biri de emzirme atletleridir. Göğüs bölgesindeki açılır kapanır sistem bebeğinizin rahatlıkla emmesini sağlarken annenin karın ve bel kısmı kapalı kalır, mahremiyet ve rahatlık sağlar. Tamamen doğal pamuklu kumaştan üretilen atlet, en uygun fiyat seçeneği ile bir tıkla kapınızda..

Hamile külotları

Hilarity dantelli slip külotlar aydan aya büyüyen karnınızı sıkmayacak bir tasarımla maksimum rahatlık baz alınarak üretilmiştir.. Yüzde 95 pamuk ve yüzde 5 elastan olan ürün karnınızı rahatlıkla kavrarken, dantel şıklığıyla hamilelere özel şıklık sunar.         

Bebek & Anne Ürünleri

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.